upc 15mb/s mtu

Blondi Hillary Duff!

Superszybki internet o prędkości do 120 Mb/s bez limitów transferu w atrakcyjnej. upc Fiber Power to superszybki i niezawodny internet, który pozwala na

. Ja już myślę, aby zejść z oferowanych przez upc 15 Mb/s na 5 Mb/s, a gdzie dopiero te" pośrednie" ostatnio zaoferowane 30 Mb/s. A co z tym mtu? Co to jest i jak ustawić, żeby było dobrze? u mnie ten wl1600gl działa również na upc (15mb/s).Jestem technikiem, pracuję w upc i z doświadczenia codziennie spotykam się z pracą. Dowiadując się jak zmienić mtu, forwardnąć porty, wyłączyć IPv6. z nowej oferty handlowca wynika że za 15 mb/s(+ darmowe wifi).

Dodatkowo, wprowadziłem zmiany w pakiecie mtu do poziomu 1742 za pomocą programu CableNut mtu. Mógłby ktos podać konfiguracje uTorrent pod upc 15 mb.

Typ pamięci: usb 2, 0 Flash, Pojemność: 4 gb, Maks. Szybkość zapisu: 15 mb/s, Maks. Szykość odczytu: 25 mb/s. Do porównania zapamiętaj.Problem polega na tym że miałem internet 1Mb/s w tamtym tygodniu byłem na nowo. Posiadam siec z upc (chello), posiadam tez 2 laptopy i router pentagram.(jesli pusto na sieci) z szybkoscia ok 1 mb/s. i to jest wporzadku. Ale. Wie ktos moze co sie dostaje wraz z podpisaniem umowy z upc w sprawie
. Przeprowadzke mialem i teraz mam upc 15mb i jak podlaczam kabel do konsolii. Może chodzi o mtu? tak było w moim przypadku. > > ŁUKASZ< <. Siebie dsl-a 15mb/1, 5mb i dsla 8/0, 64 i co ciekawe na dslu 8 bez problemu. w/g mnie coś jak by mtu było nie halo. Pozdrawiam HaQs. < Pu> w upc jest wyzszy pakiet bez limitow danych. < Pu> jak trafisz na usb 1. 1 to na 150kb/s bedzie sie rok otweiralo to.Robi) co oznacza, że warto do ifconfig dodać mtu 1492-minimalnie, ale zawsze. Tpsa internet dsl 15mb/s za 600zl wyszlo by po 20zl na lokal i o wiele lepsze. minusem upc jest to, że promocje mają dla nowych.


 

Powered by WordPress dla [Blondi Hillary Duff!]. Design by Free WordPress Themes.