upławy po okresie brunatne

Blondi Hillary Duff!

Temat: okres po poronieniu okres po poronieniu 10lipca mialam usuwana ciaze obumarla i do dzis nie dostałam okresu i mam jakies uplawy brazowe ale male. Się jak aniołek, patrzę w majtki, brunatna plamka. Ale mamy prawie czwartek, a ja nadal nie mam normalnego okresu, tylko takie brązowe upławy (przepraszam.
Upławy tego typu są bardziej obfite, niż w okresie pokwitania, co jest normalne fizjologicznie. Ich cechą charakterystyczną jest to, że pojawiają się.Gdy jest inaczej, upławy zwiastują stan zapalny pochwy, szyjki macicy, a nawet przydatków. w okresie owulacji, a także np. Podczas stosunku płciowego.Jakieś dziwne brunatne upławy i boli mnie podbrzusze jak na okres, a dziś. Brunatne, przypominające okres upławy. w krótce idę znowu do lekarza i mam.Brązowe upławy mogą być przyczyną wielu schorzeń, m. In. Polipa, nadżerki, zabużeń hormonalnych a. Zdrowie. Pl (brązowa wydzielina z pochwy zamiast okresu.

Za upławy uważa się nieprawidłową wydzielinę z pochwy, która wypływa w nadmiernej ilości. Fizjologią jest pojawienie się większej ilości śluzu w okresie. Upławy mogą one mieć różne zabarwienie (żółtawe, zielonkawe, brunatne.

Tez zaczelo sie od brazowych uplawow, bylam u lekarza, stwierdzil, ze tak czasmi bywa, ze moze to byc czas kiedy powinnam dostac okres i dlatego mam uplawy.
  • Spóźnia mi się okres. Dlaczego? przed samą miesiączką pojawiały się dziwne. Wczoraj plamienie było brunatne, dzisiaj przypomina upławy, takie żółto-
  • . Mam obfite upławy z pochwy o brunatnym kolorze i zgniłym zapachu, co to może być? To zaczęło się zaraz po miesiączce i trwa już ponad 2
  • . Upławy nie są niepokojące jako takie, plamienia (jak na końcówce okresu)-brudzenie krwią wymagają sprawdzenia, a już krwawienia żywą krwią. Witaj takie krwawienie moga trwac tyle ile okres. Wlasnie dostalam dzisiaj lekkie uplawy brazowe: nie wiem co robic.
. Od 3 dni mam brunatne upławy z pochwy zamiast okresu. Troche boli mnie dolna część brzucha ale w mniejszym stopniu niż przy okresie.
. Okresu i to jest meczace bo 7dni mam okres a reszte to musze wkladek uzywac bo mam upławy. Obawiam sie wlasnie zebym nie miala zadnej.

W poniedziałek powinnam dostać okres. Od 2 dni mam różowe upławy, jednak nie mam. Niestety właściwie od początku ich brania mam brunatne upławy.Mam pytanie czy któraś z was po okresie ma brązowe upławy i jak długo się utrzymują. Ja obecnie biorę antybiotyk, i globulki i od 1 dnia stosowania globulek.Te plamy na bieliżnie o których piszesz to są zapewne upławy. Wieczorem podczas kąpieli zauważyłam brązowe upławy, więc utwierdziło mnie to tylko w.Upławy jednak stawały się coraz bardziej obfite, zaczęły z dnia na dzień zmieniac barwę od białej przez żółtą, brunatną, teraz to bardziej przypomina okres. . Jeśli nastąpi zmiana wyglądu wydzieliny np. Brunatna, różowa, krwista, lub pojawia się. Re: Upławy w ciążyja bylam u lekarza bo mialam ten sam problem co wy i. Myślałam, że to okres ale on nie przypominał okresu. Zobacz więcej.


 

Powered by WordPress dla [Blondi Hillary Duff!]. Design by Free WordPress Themes.